Odesílání dat, prosím o chvíli strpení

Menu
Zlatá diagonální krabička na snubní prstýnky
Zlatá diagonální krabička na snubní prstýnkyZlatá diagonální krabička na snubní prstýnkyZlatá diagonální krabička na snubní prstýnky

Zlatá diagonální krabička na snubní prstýnky

70,00 Kč

Důležitou součástí svatebního obřadu je také umístění svatebních prstenů. V naší zlaté krabičce nejenže Vaše prsteny vyniknou , ale zároveň dodá Vašemu oddávacímu stolu punc luxusu. Do krabičky můžete použít květinové aranžmá.

Rozměry:

  • 8 x 7 x 4,5 cm

Cena půjčovného 70 Kč. Vratná kauce je 190 Kč. 

Do poznámky prosím uveďte, na který termín si přejete krabičku zapůjčit. 

  • Je možný pouze osobní odběr (v Litovli nebo Šternberku) ve čtvrtek před akcí. Vyzvednutí v jiné dny je nutné si domluvit individuálně předem. Vrácení nejpozději v pondělí po konané akci.
  • K částce půjčovného účtujeme částku vratné kauce, která Vám bude ihned po vrácení nepoškozeného zboží vrácena zpět. Výše vratné kauce se odvíjí od požadovaného vypůjčeného inventáře.

Pro klienty, kteří si objednají květinovou vazbu u naší firmy efiore.cz do 6000,- Kč včetně, se vztahuje sleva z veškerého sortimentu půjčovny 15%, od 6001,- Kč a výše sleva 20%.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.