Odesílání dat, prosím o chvíli strpení

Facebook - EfioreInstagram - EfioreTelefon - Efiore
Menu
Valentýnský dárkový dekorační box
Valentýnský dárkový dekorační box Valentýnský dárkový dekorační box

Valentýnský dárkový dekorační box

545,00 Kč
SKLADEM

Valentýnský dárkový dekorační box provoněný sladkým hroznovým vínem. Všechny výrobky v boxu jsou ručně vyráběny. Tento box obsahuje:

 

  • 1 dárkový box se stuhou včetně výplně v bílém odstínu - 35 x 25 x 10 cm,
  • 1 ks dekoračního kulatého podtácku z umělého kamene - průměr 16 cm, výška 1 cm,
  • 1 ks dekorační vázy z umělého kamene ve tvaru srdce - 12 x 11,5 x 3,2 cm, tuba průměr 2,5 x výška 12 cm,
  • 1 ks dekoračního glycerínového mýdla - mýdlová glycerínová hmota s bambuckým máslem obohacená o aloe vera, přírodní vonné silice sladkého hroznového vína -  8 x 8,5 x 2 cm, 140 - 150 g,
  • 1 kus sójové svíčky v dóze z umělého kamene - sójový vosk obohacený o přírodní vonné silice sladkého hroznového vína, s bavlněným voskovaným knotem - průměr 7,5 cm, výška 8,5 cm; 90 ml),
  • 1 kus dekorační tuby s mořskou solí obohacenou o přírodní vonné silice sladkého hroznového vína - průměr 3 cm x výška 12 cm.

 

Sójový vosk v pivoňkové svíčce je 100% rostlinný a vyrobený z kvalitních vypěstovaných 100% čistých sójových bobů.  Je biologicky odbouratelný a při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky, doba hoření je o 50% delší než svíčky z parafínových a palmových vosků. Svíčku je možné objednat i v jiných barvených odstínech. 

Do Vašeho dárkového boxu si můžete vybírat ručně vyráběné svíčky a doplňky z naší nabídky e-shopu, mýdla a šumivky do koupele jsou vyráběny ,,na míru" tak, aby ladily s designem a stylem boxu. 

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.