Odesílání dat, prosím o chvíli strpení

Valentýnský dárkový dekorační box
Valentýnský dárkový dekorační box
Valentýnský dárkový dekorační box
Dárkové boxíky

Valentýnský dárkový dekorační box

K ODESLÁNÍ DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ

Valentýnský dárkový dekorační box provoněný sladkým hroznovým vínem. Všechny výrobky v boxu jsou ručně vyráběny. Tento box obsahuje:

 

  • 1 dárkový box se stuhou včetně výplně v bílém odstínu - 35 x 25 x 10 cm,
  • 1 ks dekoračního kulatého podtácku z umělého kamene - průměr 16 cm, výška 1 cm,
  • 1 ks dekorační vázy z umělého kamene ve tvaru srdce - 12 x 11,5 x 3,2 cm, tuba průměr 2,5 x výška 12 cm,
  • 1 ks dekoračního glycerínového mýdla - mýdlová glycerínová hmota s bambuckým máslem obohacená o aloe vera, přírodní vonné silice sladkého hroznového vína -  8 x 8,5 x 2 cm, 140 - 150 g,
  • 1 kus sójové svíčky v dóze z umělého kamene - sójový vosk obohacený o přírodní vonné silice sladkého hroznového vína, s bavlněným voskovaným knotem - průměr 7,5 cm, výška 8,5 cm; 90 ml),
  • 1 kus dekorační tuby s mořskou solí obohacenou o přírodní vonné silice sladkého hroznového vína - průměr 3 cm x výška 12 cm.

 

Sójový vosk v pivoňkové svíčce je 100% rostlinný a vyrobený z kvalitních vypěstovaných 100% čistých sójových bobů.  Je biologicky odbouratelný a při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky, doba hoření je o 50% delší než svíčky z parafínových a palmových vosků. Svíčku je možné objednat i v jiných barvených odstínech. 

Do Vašeho dárkového boxu si můžete vybírat ručně vyráběné svíčky a doplňky z naší nabídky e-shopu, mýdla a šumivky do koupele jsou vyráběny ,,na míru" tak, aby ladily s designem a stylem boxu. 

575,00 Kč

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.