Odesílání dat, prosím o chvíli strpení

Svatební deštník - čirý
Svatební deštník - čirý
Dekorace k zapůjčení

Svatební deštník - čirý

To, co nedokážeme ovlivnit jsou rozmary počasí. Svatbu si naplánujeme do posledního detailu, ale mnohdy s tím, že by mohlo pršet vůbec nepočítáme. A proto nabízíme k zapůjčení i tyto krásné čiré deštníky, které navíc mohou být ozdobeny iniciály novomanželů. Nepřekáží při focení ani ve výhledu novomanželů.

Rozměry:

  • Průměr - 90 cm
  • Délka - 72 cm

Cena půjčovného 80 Kč, vratná kauce 150 Kč. 

Do poznámky prosím uveďte, na který termín si přejete deštníky zapůjčit. Iniciály novomanželů na deštníky za poplatek 30,- Kč.

  • Osobní odběr (v Litovli nebo Šternberku) ve čtvrtek před akcí. Vyzvednutí v jiné dny je nutné si domluvit individuálně předem. Vrácení nejpozději v pondělí po konané akci.
  • V případě dodání na místo obřadu Vám bude účtováno dopravné. 
  • K částce půjčovného účtujeme částku vratné kauce, která Vám bude ihned po vrácení nepoškozeného zboží vrácena zpět. Výše vratné kauce se odvíjí od požadovaného vypůjčeného inventáře.

Pro klienty, kteří si objednají květinovou vazbu u naší firmy www.efiore.cz do 6000,- Kč včetně, se vztahuje sleva z veškerého sortimentu půjčovny 15%, od 6001,- Kč a výše sleva 20%.

80,00 Kč

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.