Odesílání dat, prosím o chvíli strpení

Vánoční skořicový dekorační dárkový box - přírodní oválný
Vánoční skořicový dekorační dárkový box - přírodní oválný
Vánoční boxíky

Vánoční skořicový dekorační dárkový box - přírodní oválný

SKLADEM

Vánoční dárkový box provoněný perníčky a jablíčem se skořicí. Všechny výrobky v boxu jsou ručně vyráběny.

 

Tento box obsahuje:

  • 1 dárkový box se stuhou z přírodní vlnité lepenky včetně výplně v přírodním odstínu - 22,5 x 12,5 x 6 cm,
  • 1 ks dekorační glycerínové mýdlo - mýdlová hmota s bambuckým máslem obohacená o aloe vera, přírodní vonné silice jablka a skořice s mýdlovým perníčkem  a skořicí, barvené skořicí (8 x 8,5 x 2 cm, 140 - 150 g)
  • 1 kus sójové svíčky Anděl - z přírodního sójového vosku, i když ve svíčce nejsou obsaženy žádné vonné silice, svíčka velice příjemně voní (výška 8 cm, 50 g)
  • 1 kus sójové svíčky Stromeček - z přírodního sójového vosku, i když ve svíčce nejsou obsaženy žádné vonné silice, svíčka velice příjemně voní (výška 7 x 5,5 cm, 110 g)

 

Sójový vosk je 100% rostlinný a vyrobený z kvalitních vypěstovaných 100% čistých sójových bobů.  Je biologicky odbouratelný a při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky, doba hoření je o 50% delší než svíčky z parafínových a palmových vosků. Svíčky je možné objednat i v jiných barvených odstínech. 

Do Vašeho dárkového boxu si můžete vybírat ručně vyráběné svíčky a doplňky z naší nabídky e-shopu, mýdla a šumivky do koupele jsou vyráběny ,,na míru" tak, aby ladily s designem a stylem boxu. 

Varianty produktu

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.