Odesílání dat, prosím o chvíli strpení

Facebook - EfioreInstagram - EfioreTelefon - Efiore
Menu
Umělecká urna Čára života

Umělecká urna Čára života

24 900,00 Kč
NA OBJEDNÁVKU

Umělecká urna Čára života

Urna je dílem českého výtvarníka, sochaře a umělce Martina Chmelaře, a je individuálním uměleckým dílem, které si zachovává výtvarně-estetickou hodnotu. Ta je navíc podtržena originálním signováním, umístěným na okraji každého vyrobeného kusu.

Materiál: akrylátová směs/laminát a skelná tkanina, 100% ruční práce

Rozměry: 28 cm x 25 cm x 54 cm

Objem: 5 litrů

Umístění: interiér, exteriér, kolumbárium, urnový hrob

Štítek: urna obsahuje měděný štítek s iniciály zemřelého na ručně vyrobené gumové zátce (součástí urny) – jméno, datum narození a datum úmrtí vyplňte do poznámky při objednávce.

 

Urna je dílem českého výtvarníka, sochaře a umělce Martina Chmelaře.

Urna prochází pečlivou ruční výrobou. Od skicovaných návrhů až po samotnou modelaci prováděnou v hlíně. Výsledkem je patinovaná skořepina odlitá z akrylátové směsi. Ta je obohacena o skelnou tkaninu, jež dodává celému výrobku nesmírnou pevnost a zároveň lehkost (váha samotné urny se pohybuje okolo 2,5 kg). Díky těmto svým kvalitám je materiál vhodný hlavně do interiéru.

Jinou variantou je pak urna vyrobená například v bronzu (pokud máte zájem o tuto variantu, kontaktujte nás prosím). Materiál odolávající povětrnostním vlivům i toku času dodává této „exteriérové verzi“ vysokou stálost a neobyčejně trvalou hodnotu.

Urna je opatřena otvorem o průměru 5 cm, který je určen pro vsyp popela a který uzavírá ručně vyrobená gumová zátka. Kvůli zvýšené bezpečnosti je uzávěr doplněn o těsnící okraj bránící zátce v jejím případném vypadnutí. Na této zátce se potom nachází měděný štítek s vyrytým jménem a datací zesnulého.

I přes všechna funkční a technická opatření je urna individuálním uměleckým dílem, které si zachovává výtvarně-estetickou hodnotu. Ta je navíc podtržena originálním signováním, umístěným na okraji každého vyrobeného kusu.

K urně obdržíte i certifikát pravosti podepsaný přímo autorem.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.