Odesílání dat, prosím o chvíli strpení

Tričko na míru
Tričko na míru
Na rozlučku

Tričko na míru

K ODESLÁNÍ DO 3 PRACOVNÍCH DNŮ

Pokud jste si z naší nabídky potisků nevybrali, rádi vám vytvoříme vlastní potisk na tričko podle vašich přání. Stačí nám napsat do poznámky, o jaký motiv nebo grafiku máte zájem. Na základě poskytnutých informací vám připravíme grafický návrh, který vám po schválení vytvoříme a odešleme.

Oslava blížící se svatby není jen běžným zážitkem - je to nezapomenutelný okamžik plný smíchu, radosti a vzpomínek. A právě pro tento výjimečný okamžik jsme připravili jedinečné tričko na rozlučku se svobodou, které zvýrazní nevěstu a její svědkyně! 
Rozlučka se svobodou je jednou z těch vzácných chvilek, kdy nevěsta a její nejbližší přátelé mohou oslavit poslední dny svobody s úsměvem na tváři. Naším cílem je tuto chvíli ještě víc zvýraznit a udělat z ní nezapomenutelný zážitek. Proto jsme pro vás připravili exkluzivní tričko, které vás spojí a zároveň vystaví veřejnému povšimnutí!

Proč zvolit naše tričko:

  • Zvýrazní váš den: Náš design byl vytvořen s ohledem na zvýraznění tohoto výjimečného dne. Budete se cítit ještě víc spojeny a připraveny oslavovat!

  • Kvalitní materiál: Tričko je vyrobeno z pohodlného materiálu, který vám umožní volný pohyb a pohodlí během oslavy.

Použité materiály:

  • 65% polyester
  • 35% bavlna

Neváhejte si tento kousek radosti a vzpomínek pořídit pro sebe a své svědkyně a udělejte z rozlučky se svobodou nezapomenutelný zážitek! Vaše nevěsta a její nejbližší přátelé si toho budou cenit ještě dlouho poté, co svatba bude minulostí.

 Velikostní tabulka trička je uvedena pod fotografií.

Varianty produktu

Cena je informativní a bude s vámi dokonzultována.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.