Odesílání dat, prosím o chvíli strpení

Tričko Belk
Tričko Belk
Tričko Belk
Tričko Belk
Rozlučka

Tričko Belk

SKLADEM

Oslava blížící se svatby není jen běžným zážitkem - je to nezapomenutelný okamžik plný smíchu, radosti a vzpomínek. A právě pro tento výjimečný okamžik jsme připravili jedinečné tričko na rozlučku se svobodou, které zvýrazní nevěstu a její svědkyně! 
Rozlučka se svobodou je jednou z těch vzácných chvilek, kdy nevěsta a její nejbližší přátelé mohou oslavit poslední dny svobody s úsměvem na tváři. Naším cílem je tuto chvíli ještě víc zvýraznit a udělat z ní nezapomenutelný zážitek. Proto jsme pro vás připravili exkluzivní tričko, které vás spojí a zároveň vystaví veřejnému povšimnutí!

Proč zvolit naše tričko:

  • Zvýrazní váš den: Náš design byl vytvořen s ohledem na zvýraznění tohoto výjimečného dne. Budete se cítit ještě víc spojeny a připraveny oslavovat!

  • Kvalitní materiál: Tričko je vyrobeno z pohodlného materiálu, který vám umožní volný pohyb a pohodlí během oslavy.

Použité materiály:

  • 65% polyester
  • 35% bavlna

Neváhejte si tento kousek radosti a vzpomínek pořídit pro sebe a své svědkyně a udělejte z rozlučky se svobodou nezapomenutelný zážitek! Vaše nevěsta a její nejbližší přátelé si toho budou cenit ještě dlouho poté, co svatba bude minulostí.

 Velikostní tabulka trička je uvedena pod fotografií.

290,00 Kč

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.