Odesílání dat, prosím o chvíli strpení

Facebook - EfioreInstagram - EfioreTelefon - Efiore
Menu
Dekorační pivoňkový dárkový box
Dekorační pivoňkový box provoněný kvetoucí květinovou zahradouDekorační pivoňkový box provoněný kvetoucí květinovou zahradouDekorační pivoňkový box provoněný kvetoucí květinovou zahradouDekorační pivoňkový box provoněný kvetoucí květinovou zahradouDekorační pivoňkový box provoněný kvetoucí květinovou zahradouDekorační pivoňkový box provoněný kvetoucí květinovou zahradou

Dekorační pivoňkový box provoněný kvetoucí květinovou zahradou

575,00 Kč
SKLADEM

Pivoňkový dárkový box provoněný kvetoucí květinovou zahradou. Všechny výrobky v boxu jsou ručně vyráběny. Tento box obsahuje:

 

  • 1 dárkový box se stuhou včetně výplně v bílém odstínu - 35 x 25 x 10 cm,
  • 1 ks dekoračního šumivého srdce  v dárkové krabičce ve tvaru srdce se stuhou - obohacené o měsíčkový olej, přírodní vonné silice květinové zahrady (ovocno - květinová vůně), kousky sušených pivoňkových květů,  (6,5 x 6 x 3 cm , 75g),
  • 1 ks dekoračního glycerínového mýdla - mýdlová glycerínová hmota s bambuckým máslem obohacená o aloe vera, přírodní vonné silice květinové zahrady (ovocno - květinová vůně, 8 x 8,5 x 2 cm, 140 - 150 g),
  • 1 kus sójové svíčky ve skle - sójový vosk obohacený o přírodní vonné silice květinové zahrady (ovocno - květinová vůně), s bavlněným voskovaným knotem (průměr 12 cm, výška 7,5 cm; 280 - 300 ml),
  • 1 kus dekoračního mýdlového květu pivoňky v dárkové krabičce se stuhou -  mýdlová glycerínová hmota s bambuckým máslem obohacená o aloe vera,přírodní vonné silice květinové zahrady (ovocno - květinová vůně; pivoňka: průměr 8 cm, výška 5 cm, 110 - 120 g; krabička: průměr 10 cm, výška 6 cm)
  • 1 kus mýdlové minikytice z poupat pivoněk s eukalyptem v miniboxu - 7 mýdlových květů poupat z glycerínové hmoty s bambuckým máslem, přírodní vonné silice květinové zahrady (ovocno - květinová vůně, 1 květ pivoňky: průměr 4 cm x 3,5 cm, 15 g; minibox: průměr 8 cm x výška 9 cm; celková výška boxu i s květy 13 cm)

 

Sójový vosk v pivoňkové svíčce je 100% rostlinný a vyrobený z kvalitních vypěstovaných 100% čistých sójových bobů.  Je biologicky odbouratelný a při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky, doba hoření je o 50% delší než svíčky z parafínových a palmových vosků. Svíčku je možné objednat i v jiných barvených odstínech. 

Do Vašeho dárkového boxu si můžete vybírat ručně vyráběné svíčky a doplňky z naší nabídky e-shopu, mýdla a šumivky do koupele jsou vyráběny ,,na míru" tak, aby ladily s designem a stylem boxu. 

Varianty

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.