Odesílání dat, prosím o chvíli strpení

Břízový třípatrový etažér
Břízový třípatrový etažér
Břízový třípatrový etažér
Břízový třípatrový etažér
Břízový třípatrový etažér
Břízový třípatrový etažér
Dekorace k zapůjčení

Břízový třípatrový etažér

Ručně vyrobený břízový etažér k použití např. do sladkého baru nebo na hlavní tabuli na drobné cukroví. Protože se jedná o ruční práci a přírodní materiál, nenajdete nikdy etažéry, aby byly totožné. Liší se v tvaru, velikosti, struktury kůry apod. K použití črstvých zákusků je nutné, aby zákusky byly položeny na neprospustném materiálu a dřevo se nedostalo do kontaktu s krémem, vodou apod. Jinak dojde ke znehodnocení etažéru. Etažér je lakovaný bezbarvým lakem.

Rozměry:

  • Vnější talířů 18, 24, 34 cm
  • Výška - 45 cm

Cena půjčovného 100 Kč. Vratná kauce je 250 Kč. K dispozici 2 kusy.

Do poznámky prosím uveďte, na který termín si přejete vybavení zapůjčit. 

  • Osobní odběr (v Litovli nebo Šternberku) ve čtvrtek před akcí. Vyzvednutí v jiné dny je nutné si domluvit individuálně předem. Vrácení nejpozději v pondělí po konané akci.
  • V případě dodání na místo obřadu Vám bude účtováno dopravné. 
  • K částce půjčovného účtujeme částku vratné kauce, která Vám bude ihned po vrácení nepoškozeného zboží vrácena zpět. Výše vratné kauce se odvíjí od požadovaného vypůjčeného inventáře.

Pro klienty, kteří si objednají květinovou vazbu u naší firmy www.efiore.cz do 6000,- Kč včetně, se vztahuje sleva z veškerého sortimentu půjčovny 15%, od 6001,- Kč a výše sleva 20%.

 

100,00 Kč

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.