Odesílání dat, prosím o chvíli strpení

Menu
Břízový svícen na čajovou svíčku - velký
Břízový svícen na čajovou svíčku - velkýBřízový svícen na čajovou svíčku - velkýBřízový svícen na čajovou svíčku - velký

Břízový svícen na čajovou svíčku - velký

15,00 Kč

Břízový svícen na čajovou svíčku. Jelikož se jedná o přírodní materiál, každý svícen má jinou povrchovou strukturu, jiný obvod. Ve svícnu musí být umístěna čajová svíčka v misce, jinak by došlo ke znehodnocení svícnu a jeho neplánovanému zahoření. Využití např. u svateb v boho a přírodním stylu.

Rozměry:

  • Výška - 16 - 17 cm
  • Průměr - 5 - 9 cm
  • Průměr otvoru na čajovou svíčku - 4 a 6 cm

Cena půjčovného 15 Kč / 1 kus. Vratná kauce je 50 Kč. K dispozici 15 kusů. V případě Vašeho zájmu o větší počet kusů nás neváhejte kontaktovat.

Do poznámky prosím uveďte, na který termín si přejete svícen/y zapůjčit. 

  • Je možný pouze osobní odběr (v Litovli nebo Šternberku) ve čtvrtek před akcí. Vyzvednutí v jiné dny je nutné si domluvit individuálně předem. Vrácení nejpozději v pondělí po konané akci.
  • K částce půjčovného účtujeme částku vratné kauce, která Vám bude ihned po vrácení nepoškozeného zboží vrácena zpět. Výše vratné kauce se odvíjí od požadovaného vypůjčeného inventáře.

Pro klienty, kteří si objednají květinovou vazbu u naší firmy efiore.cz do 6000,- Kč včetně, se vztahuje sleva z veškerého sortimentu půjčovny 15%, od 6001,- Kč a výše sleva 20%.