Odesílání dat, prosím o chvíli strpení

Menu
Břízová miska
Břízová miskaBřízová miska

Břízová miska

25,00 Kč

Ručně vyrobená břízová miska určená k aranžmá např. Vaší svatební tabule. Protože se jedná o ruční práci a přírodní materiál, nenajdete nikdy misky aby byly totožné. Liší se v tvaru, velikosti, struktury kůry apod. K aranžování živých květin musí být aranžovací hmota v nádobě, aby se dřevo nedostalo do kontaktu s vodou, jinak by došlo ke znehodnocení misky.

Rozměry:

  • Vnější průměr 17 – 25 cm
  • Výška - 6 - 8 cm
  • Vnitřní průměr - 14 - 19 cm

Cena půjčovného 30 Kč / 1 kus. Vratná kauce je 80 Kč. K dispozici 25 kusů. V případě Vašeho zájmu o větší počet kusů nás neváhejte kontaktovat.

Do poznámky prosím uveďte, na který termín si přejete misku/y zapůjčit. 

  • Je možný pouze osobní odběr (v Litovli nebo Šternberku) ve čtvrtek před akcí. Vyzvednutí v jiné dny je nutné si domluvit individuálně předem. Vrácení nejpozději v pondělí po konané akci.
  • K částce půjčovného účtujeme částku vratné kauce, která Vám bude ihned po vrácení nepoškozeného zboží vrácena zpět. Výše vratné kauce se odvíjí od požadovaného vypůjčeného inventáře.

Pro klienty, kteří si objednají květinovou vazbu u naší firmy efiore.cz do 6000,- Kč včetně, se vztahuje sleva z veškerého sortimentu půjčovny 15%, od 6001,- Kč a výše sleva 20%.