Odesílání dat, prosím o chvíli strpení

Břidlicové tabulky
Dekorace k zapůjčení

Břidlicové tabulky

Břidlicové tabulky z přírodního štípaného kamene. Jelikož se jedná o přírodní (nikoli umělý!) kámen, struktura, síla a povrch tabulky se může u různých kusů lišit. Tabulky jsou opatřeny dvěma dírkami, které umožují tabulky zavěsit, tabulky je také možné dekorovat květinami, popisovat křídou apod. Tabulky lze také použít do sladkého baru, jako tác na cukroví aj.

Rozměry:

  • 23 x 23 x 1 cm
  • Váha - 1200 g

Cena půjčovného 10 Kč/1 kus. Vratná kauce je 30 Kč. K dispozici větší množství kusů.

Do poznámky prosím uveďte, na který termín si přejete vybavení zapůjčit. 

  • Osobní odběr (v Litovli nebo Šternberku) ve čtvrtek před akcí. Vyzvednutí v jiné dny je nutné si domluvit individuálně předem. Vrácení nejpozději v pondělí po konané akci.
  • V případě dodání na místo obřadu Vám bude účtováno dopravné. 
  • K částce půjčovného účtujeme částku vratné kauce, která Vám bude ihned po vrácení nepoškozeného zboží vrácena zpět. Výše vratné kauce se odvíjí od požadovaného vypůjčeného inventáře.

Pro klienty, kteří si objednají květinovou vazbu u naší firmy www.efiore.cz do 6000,- Kč včetně, se vztahuje sleva z veškerého sortimentu půjčovny 15%, od 6001,- Kč a výše sleva 20%.

10,00 Kč

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.